בר אקטיבי

סאן בר מציגה שירותי בר אקטיבי - בר משקאות דינמי לאירועים אקטיביים במיוחד. שירותי בר משקאות של סאן בר כוללים פעילות של הברמנים תוך כדי האירוע על ידי הגעה אל רחבת הריקודים או מתחמי הישיבה והגשת משקאות לאורחים באשר הם. אם קהל המוזמנים שלכם הוא לא קהל שזורם, בר אקטיבי לחתונה או לכל אירוע אחר הוא פתרון מושלם להקפיץ את האירוע שלכם ולסחוף את האורחים שלכם לחוויה בלתי נשכחת.
כל המשקאות הנמצאים בתפריט יוגשו ללא הגבלה למשך כל האירוע עד סופו, השתיה תצא בכוסות פלסטיק איכותיות. ( ניתן לשדרג לזכוכית )
אנו מגיעים עם עמדת בר מתאימה וכל הכלים הדרושים, ומקפידים על עבודה אסתטית ושירות אדיב ומקצועי.
אנו מתחייבים שכל השתייה נקנית מהיבואנים / יצרנים המורשים בלבד.

איך לבחור בר אקטיבי לחתונה שיתאים לסגנון האירוע שלכם?

בר אקטיבי מתאים במיוחד עבור חתונות ומאפשר לאורחים שלכם להינות מאלכוהול משובח בזרימה חופשית. בחירת בר אקטיבי לאירוע מצריכה מחשבה והתאמה של סוג האורחים שלכם אל  מול תפריט הבר ואופן ההגשה שלו. כשבוחרים בר אקטיבי לחתונה צריכים לחשוב איך להתאים אותו לאורחים שלכם, האם הם קהל צעיר או מבוגר, האם הם נשים או גברים, או בכלל האם הם ברובם "זורמים" ונוהגים לשתות באירועים. בר אקטיבי מציע מגוון משקאות אלכוהוליים שיכולים להתאים לכל סוג של אורחים בחתונה או באירוע שלכם, החל מקוקטיילים עדינים ושמפניה אשר מתאימים לנשים או לאורח "לייט" אשר אינו מרבה בשתייה חריפה, ועד משקאות חזקים יותר כמו וודקה, טקילה או וויסקי אשר מתאימים לאורחים שיודעים לשתות ונהנים מזה. אופן ההגשה של בר אקטיבי הוא כזה שלא מותיר ברירה לאורחים ומקים אותם מהשולחן, דיילות מגישות את המשקאות לאורך האירוע בהגשה מיוחדת ושמחה אשר גורמת לאורחים לשתף פעולה ולקפוץ אל רחבת הריקודים. כך אתם יכולים להינות מאירוע אקטיבי שבו האורחים שלכם (גם אם לא הגיעו במצב רוח טוב באותו יום) מקפצים ונהנים באירוע שלכם.