גראנטס שרי קאסק וויסקי סקוטי 750ml

מזקקת גרנט'ס נמצאת עד עצם היום הזה בבעלות משפחתו של ויליאם גרנט המייסד, על השטח שרכש בשנת 1869. עובדה זו מאפשרת לאנשי הפיתוח של החברה יד חופשית לחדשנות ללא לחצים מבעלי מניות או בעלי עניין אחרים, שעלולים להסיט את תשומת הלב מהמשימה החשובה ביותר והיא – הפקת הוויסקי הטוב ביותר בכל זמן ובכל עת. בשנות ה- 70 של המאה הקודמת פרצו אנשי חברת גרנט'ס את הדרך עבור כל ענף המאלט וויסקי עם גלנפידיך, לאחר מכן עם בלוויני המיוחד במינו וכעת הם מתווים כיוון חדש לבלנדד וויסקי הסקוטי. סיומות החבית השונות של וויסקי גרנט'ס הן ראשונות מסוגן בקטגורית הבלנדד וויסקי ובמקרה של סיומת ה"אייל" (Ale), ראשונה מסוגה בעולם האלכוהול מאז למעלה מ- 200 שנה. הפיתוח של Grant`s Ale & Sherry Cask Reserve ארך יותר משנתיים, וכעת ברור לחלוטין שכל שניה משנתיים אלו הייתה מוצדקת, עת יצאו הוויסקי לאור במהלך שנת 2002 וקצרו שבחים בכל מקום בו נטעמו.

Grant`s Sherry Cask

Grant`s Sherry Cask Reserve מהווה הצלחה חדשה בתחום הבלנדד וויסקי.

לאחר שנים רדומות בכל הקשור לחדשנות בענף, פותח וויסקי זה ע"י אנשי Grant`s שהחיו את הקטגוריה בעזרת יישון שהיה שמור עד אז רק למאלט וויסקי.

תערובת של וויסקי מצוינים, שעברו יישון קודם בחביות עץ אלון מועברת לתקופת התיישנות נוספת בחביות עץ  אולורוסו שרי מספרד, שמעניקות לו מימד נוסף ועומק רב.

"וויסקי יבש במידה עם ריחות המזכירים עוגת פירות. טעמים רעננים המתפתחים כל הזמן ונותנים סיומת חמימה ופירותית".

הוויסקים החדשים מבית גרנט'ס מציעים יתרונות טעם ייחודים ומחזק פעם נוספת את מעמדה של המזקקה כמובילה בתחום החדשנות בעולם הוויסקי הסקוטי.